Zoek
Sluit dit zoekvak.

Contact gegevens

Contact gegevens

Voorzitter – Gerrit Struik
voorzitter@voedselbanklangedijk.nl
Tel: 06-39473598

Budgetcoach/Intaker – Carla Danenberg
carla@voedselbanklangedijk.nl
of
Piet Haring
piet@voedselbanklangedijk.nl
Tel: 06-15274567

Logistiek – Alexander Smit
logistiek@voedselbanklangedijk.nl
Tel: 06-41839588

Secretariaat / kledingafdeling – Natascha Kramer
secretariaat@voedselbanklangedijk.nl
Tel: 06-81620419

Penningmeester – Rene Hoedjes
penningmeester@voedselbanklangedijk.nl

 

Laatste Nieuws

wintercollectief

Wintercollectief groeit: tien voedselproducenten doneren extra producten aan voedselbanken